)">
Par mums

 

 

 

Mēs esam līderis dārza produktu ražošanā. Jaunās mājaslapas adrese www.kokazogi.lv

        SIA ''Balustrāde'' ir dibināta 1997.gadā. Šo gadu laikā uzkrātā pieredze ļauj mums piedāvāt ilgmūžīgus izstrādājumus ar izcilu kvalitāti.

        Mūsu kvalitātes zīme -
  • Betona stabi tiek ražoti ar pildītiem vidiem, lai izvairītos no to plaisāšanas daudzu gadu garumā.
  •  Visi mūsu koka izstrādājumi dārzam tiek apstrādāti ar vakuuma spiediena impregnēšanas un tonēšanas metodi. Uz šo brīdi mēs esam vienīgie žogu ražotāji Latvijā, kas veic šādu koksnes apstrādi. Tas ļauj mums dot visiem dārza koka izstrādājumiem 20 gadu garantiju pret pūšanu.
Kas ir vakuuma spiediena impregnēšana?
Vakuuma spiediena impregnēšana ir metode ar kuru speciālā kamerā no koksnes ārā tiek izsūkts viss gaiss, un zem ļoti augsta spiediena koksne tiek piepildīta ar aizsargājošu ķīmiju. Lūgums nejaukt vakuuma spiediena impregnēšanas metodi ar parasto mērcēšanas metodi! Ļoti svarīgi, ka mērcēšanas metode nenodrošina koksnes aizsardzību āra apstākļos. Ar vakuuma spiediena impregnēšanas metodi tiek apstrādāti elektrības stabi Latvijā. Respektīvi, J''us varat izsecināt, cik ilgi kalpos Jūsu pasūtītais žogs, jo  elektrības stabi Latvijā pat ierakti zemē kalpo vismaz 30 gadus.

  •  Mēs liekam metāla koka posmos skrūves no nerūsējošā tērauda, jo koksnes impregnēšans līdzekļi un atmosfēras iedarbība reaģē ar parastajām cinkotajām skrūvēm un tās diezgan ātri rūsē.
  •  Mēs liekam metāla stiprinājumus no nerūsēsjoša tērauda, jo cinks reaģējot ar betonu arī nāk nost, kā arī kad metāla stiprinājumi ir piestiprināti pie posmiem temperatūras svārstību rezultātā posmi izplešas un saraujas, kā rezultātā cinks tiek noberzts nost un metāls sāk rūsēt.

Copyright " BALUSTRADE" © | 2016   |   CREATE`d in 2016

 
Hi, robot!. This site was created in 2016 by SIA CREATE: create.lv