Koka produkti

Koka posmi, koka žogi

Koka vārti, koka vārtiņi

Koka flīzes

Koka celiņi, izrullējamie celiņi

Koka soliņi

Puķupodi Puķu kastes

Terases dēļi un terases

Koka laipas, koka pontoni

Visi mūsu koka izstrādājumi dārzam tiek apstrādāti ar vakuuma spiediena impregnēšanas un tonēšanas metodi. Atbilstoši HC4 klasei. Uz šo brīdi mēs esam vienīgie žogu ražotāji Latvijā, kas veic šādu koksnes apstrādi. Tas ļauj mums dot visiem dārza koka izstrādājumiem 20 gadu pretpūšanas garantiju!

Kas ir vakuuma spiediena impregnēšana?

Vakuuma spiediena impregnēšana ir metode ar kuru speciālā kamerā no koksnes ārā tiek izsūkts viss gaiss, un zem ļoti augsta spiediena koksne tiek piepildīta ar aizsargājošu ķīmiju. Lūgums nejaukt vakuuma spiediena impregnēšanas metodi ar parasto mērcēšanas metodi! Ļoti svarīgi, ka mērcēšanas metode nenodrošina koksnes aizsardzību āra apstākļos. Ļoti svarīgi ir ne tikai pati impregnēšanas metode, bet arī pašas ķīmijas sastāva un koncentrācijas ievērošana un atbilstība klasei! Mēs garantējam ka mūsu izstrādājumi tiek impregnēti atbilstoši HC4 klasei. Ar šādas klases impregnēšanu tiek apstrādāti elektrības stabi Latvijā. Respektīvi, Jūs varat izsecināt, cik ilgi kalpos Jūsu pasūtītais žogs, jo  elektrības stabi Latvijā pat ierakti zemē kalpo vismaz 25 gadus.

Visas skrūves un skavas tikai nerūsējošā tērauda!

Kāpēc? Tāpēc ka HC4 klases impregnēts koks kalpos ilgāk par cinkotu skrūvi!

Mēs izmantojam tikai nerūsējoša tērauda stiprinājumus lai piestiprinātu žoga posmus pie betona stabiem, jo cinks reaģējot ar betonu arī nāk nost, kā arī kad metāla stiprinājumi ir piestiprināti pie posmiem temperatūras svārstību rezultātā posmi izplešas un saraujas, kā rezultātā cinks tiek noberzts nost un metāls sāk rūsēt.