Koka produkti

Koka posmi, koka žogi

Koka vārti, koka vārtiņi

Koka flīzes

Koka celiņi, izrullējamie celiņi

Koka soliņi

Puķupodi Puķu kastes

Terases dēļi un terases

Koka laipas

Koka Pakāpieni

Visi mūsu koka izstrādājumi dārzam tiek apstrādāti ar vakuuma spiediena impregnēšanas un tonēšanas metodi atbilstoši HC4 klasei. Uz šo brīdi mēs esam vienīgie žogu ražotāji Latvijā, kas veic šādu koksnes apstrādi. Tas ļauj mums dot visiem dārza koka izstrādājumiem 20 gadu pretpūšanas garantiju.

Kas ir vakuuma spiediena impregnēšana?

Vakuuma spiediena impregnēšana ir metode, ar kuru speciālā kamerā no koksnes ārā tiek izsūkts viss gaiss, un zem ļoti augsta spiediena koksne tiek piepildīta ar aizsargājošu ķīmiju. Lūgums nejaukt vakuuma spiediena impregnēšanas metodi ar parasto mērcēšanas metodi, jo mērcēšana nenodrošina koksnes aizsardzību āra apstākļos. Ļoti svarīga ir ne tikai pati impregnēšanas metode, bet arī ķīmijas sastāva un koncentrācijas ievērošana, un atbilstība klasei.

Mēs garantējam, ka mūsu izstrādājumi tiek impregnēti atbilstoši HC4 klasei. Ar šādas klases impregnēšanu tiek apstrādāti elektrības stabi Latvijā. Tādējādi var izsecināt, ka jūsu pasūtītais žogs kalpos ilgi, jo  elektrības stabi, kas uzstādīti Latvijā (pat ierakti zemē) kalpo vismaz 25 gadus.

Visas skrūves un skavas – tikai no nerūsējošā tērauda. Jo HC4 klases impregnēts koks kalpos ilgāk par cinkotu skrūvi!

Lai piestiprinātu žoga posmus pie betona stabiem, mēs izmantojam tikai nerūsējoša tērauda stiprinājumus, nevis cinka, jo cinks reaģējot ar betonu nāk nost. Otrkārt, kad metāla stiprinājumi ir piestiprināti pie posmiem, temperatūras svārstību rezultātā posmi izplešas un saraujas, un tādējādi cinks tiek noberzts nost un metāls sāk rūsēt.